https://3han.com.tr/wp-content/uploads/2020/05/hakkimizda.png

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

3Han Danışmanlık kurulduğu andan itibaren, alanında uzman kadrosuyla AB Hibe Fonları, KOSGEB, TKDK, TUBİTAK, Yatırım Teşvik Belgesi, Kalkınma Ajansları destekleri konularında proje hazırlama, yürütme ve danışmanlık hizmetleri yürütmek üzere faaliyet göstermektedir.

3Han Danışmanlık genç, dinamik kadrosu ile hizmet vermekte olup yenilikçi bir vizyona sahip ve sürekli gelişime inanan tüm kurum ve kuruluşlar için birçok farklı fırsat mevcut olduğunu bilmektedir. Yenilik ihtiyacı ve fikrinizi bir proje mantığı içinde hayata geçirmeniz ve bu kapsamda gerek ulusal gerekse uluslararası çeşitli fon kaynaklarından yararlanmanız için size destek olmayı amaçlamaktadır.

Vizyon;

Yatırımcıların ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek, onlara en uygun danışmanlık hizmetini sağlamak, hizmet sonrası müşterilerimizin güvenlerini kazanarak, doğru bilginin merkezinde iş ortaklarımıza ve ülkemize katma değer yaratan, yenilikçi, öncü bir danışmanlık ve eğitim merkezi olmak.

Misyon;

Müşterilerimizin ihtiyacına uygun çözümler sunarak hızlı ve doğru projeler üreten, ülkemiz ve kendimiz için artı değerler yaratarak sektöründe ulusal bir marka haline gelmek.

EKİBİMİZ

Hasan Güler
Kurucu Danışman
Ertuğrul Kaan Tokalak
Mimar
Öznur Zincir
Proje Danışmanı
Gökçe Acar
Proje Danışmanı
Emre Kırtoklu
Proje Danışmanı

BELGELERİMİZ

Marka Tescil Belgesi

Büro Tescil Belgesi

Serbest Müşavirlik Belgesi